Strandvogels 1 (informatie)

Competitiestanden

# Team Gesp. Gew. Gel. Verl. Punt. Voor Tegen Saldo
1Always Forward129122829425
2Spartanen1281325321616
3VVW1273224331221
4VVS '46127232327216
5DWOW1264222281414
6Schagen United1271422322210
7Flevo126242030246
8Dynamo126242030282
9Grasshoppers12426141922-3
10RKEDO12336121718-1
11Strandvogels12255111628-12
12Hauwert '651230991442-28
13KGB121295938-29
14Geel Zwart '301202102936-27
1e Periode
# Team Gesp. Gew. Gel. Verl. Punt. Voor Tegen Saldo
1Always Forward86111918315
2DWOW85211722814
3VVS '46852117211011
4Spartanen851216231211
5Schagen United85121623167
6Dynamo85031523212
7VVW84221420713
8Flevo84221422166
9RKEDO8224812111
10Grasshoppers822481214-2
11Hauwert '6582066827-19
12Strandvogels80353825-17
13Geel Zwart '3080262623-17
14KGB80262227-25
2e Periode
# Team Gesp. Gew. Gel. Verl. Punt. Voor Tegen Saldo
1VVW4310101358
2Always Forward4301911110
3Spartanen43019945
4Strandvogels42208835
5Schagen United42026963
6Flevo42026880
7Grasshoppers4202678-1
8VVS '4642026611-5
9Dynamo41215770
10DWOW41215660
11RKEDO4112457-2
12KGB41033711-4
13Hauwert '6541033615-9
14Geel Zwart '3040040313-10

 

Programma, uitslagen en topscoorders

zondag 22 januari 2023 (Competitie) Uitslag
Always ForwardHauwert '655-0
DynamoFlevo0-2
Geel Zwart '30KGB1-4
RKEDOGrasshoppers3-1
StrandvogelsDWOW1-1
VVS '46Spartanen1-0
VVWSchagen United3-1
zondag 11 december 2022 (Competitie) Uitslag
Always ForwardSchagen United3-0
DynamoStrandvogels2-2
Geel Zwart '30Spartanen1-3
KGBHauwert '653-4
RKEDODWOW1-1
VVS '46Grasshoppers4-3
VVWFlevo4-1
zondag 29 januari 2023 (Competitie) Aanvang
DWOWDynamo14:00
FlevoRKEDO14:00
GrasshoppersVVW14:00
Hauwert '65Geel Zwart '3014:00
KGBStrandvogels14:00
Schagen UnitedVVS '4614:00
SpartanenAlways Forward14:00
# Topscoorders
1Tijmen de Kroon4
2Bryan Broedersz3 (+1)
Jordy Weel3
4Mitch Hofland2
5Aleks Zerek1
Bram Koomen1
Gerald Broedersz1
Tim Broersen1
dinsdag 17 januari 2023 (Oefenwedstrijd) Uitslag
Oosthuizen 1Strandvogels 11-3
zaterdag 14 januari 2023 (Oefenwedstrijd) Uitslag
Strandvogels 1Blauw Wit W 12-5
Strandvogels 2Blauw Wit W 2afgelast
zondag 28 augustus 2022 (Oefenwedstrijd) Uitslag
Strandvogels 1Koedijk 14-5
Strandvogels 2RKEDO 21-2
dinsdag 23 augustus 2022 (Oefenwedstrijd) Uitslag
Strandvogels 1KGB 1vervallen
zaterdag 20 augustus 2022 (Oefenwedstrijd) Uitslag
Strandvogels 1De Wherevogels 13-2
Strandvogels 2Purmersteijn O-233-2
zaterdag 13 augustus 2022 (Oefenwedstrijd) Uitslag
Westfriezen 1Strandvogels 12-1

 

Beker (poulefase)

# Team Gesp. Gew. Gel. Verl. Punt. Voor Tegen Saldo
1Reiger Boys33009113+8
2DWOW32016880
3Hollandia T3102368-2
4Strandvogels30030410-6
zondag 18 september 2022 (Beker) Uitslag
Hollandia TStrandvogels3-2
zaterdag 17 september 2022 (Beker) Uitslag
DWOWReiger Boys1-5
zondag 11 september 2022 (Beker) Uitslag
Hollandia TDWOW2-3
zaterdag 10 september 2022 (Beker) Uitslag
StrandvogelsReiger Boys1-3
zondag 4 september 2022 (Beker) Uitslag
DWOWStrandvogels4-1
zaterdag 3 september 2022 (Beker) Uitslag
Reiger BoysHollandia T3-1
# Topscoorders
1Tim Broersen2 (+1)
2Jordy Weel1 (+1)
Jan Ruiter1