Het vorige seizoen is nog maar net afgelopen, maar de voorbereidingen op het nieuwe seizoen zijn al in volle gang. Zo weet Strandvogels 1 inmiddels tegen welke ploegen het volgend seizoen in de competitie speelt. Bij Strandvogels zijn inmiddels de voorlopige teamindelingen gemaakt, hieronder daarvan een overzicht.
JO18
trainer en coach nog onbekend
trainingstijd nog onbekend
Sietse Wildoer |
Sjors Mol |
Cornee Smit |
Sam Witteveen |
Mick Grooteman |
Twan Dekker |
Kaay Stroet |
Mitchel Holtkamp |
Bram Koomen |
Sem Haakman |
JO16
trainer Cees Grooteman
coach Cees Grooteman
training dinsdag 19.00-20.00 uur
Justin Joost |
Shane v Vliet |
Sil Ruiter |
Tom Bakker |
Abdalla lakeman |
Zeger Stroet |
Givano Lubbe |
Daan Smit |
Clint Commandeur |
Matthijs Huisman |
Max van Kampen |
Sven Koning |
JO14
trainer Dirk Smak
coach Dirk Smak
training donderdag 19.00-20.00 uur
Mex Haakman |
Alex Zerek |
Sven Visser |
Luka de Schaaf |
Mike Dudink |
Nick Steltenpool |
Sven Immen |
Sashja Groot |
Erik Immen |
Dave de Smeth |
Jan Ruiter |
Simon Ruiter |
JO13
trainer Jeroen/Jaap
coach Niels Grooteman
training dinsdag 18.45-19.45 uur
Jelte Immen |
Aron Smit |
Ries Grooteman |
Tim v/d Gragt |
Matt de Jong |
Jasper Smak |
Jens Veen |
Wout Steltenpool |
Huub Mol |
Lance Groot |
JO12
trainer Mitch Hofland/Maurice
coach Hans Duin/Maickel Willems
training donderdag 18.30-19.30 uur
Vince Diepeveen |
Ruben Bot |
Daan v Buuren |
Max Poland |
Rick Duin |
Gijs Poland |
Erad Henok |
Luuk Willems |
Jordy Deen |
Gijs Koomen |
JO10
trainer Sem Haakman/Mick Grooteman
coach Richard Bakker
training nog onbekend
Yannick Schouten |
Luuk Smak |
Mees Veen |
Tim Poland |
Wessel |
Lucas |
JO8
trainer Rob Visser/Lieke/Marieke
coach Ruud Neuvel/Julia Koomen
training maandag 16.30-17.30 uur
Stijn Koomen |
Dylan Joost |
Giel Brandsen |
Stijn Visser |
Davey Neuvel |
Wouter de Wit |
JO7
trainer Mirelle
coach Mirelle
training maandag 17.30-18.30 uur
Nijs |
Joep Poland |
Levi Bakker |
Macy Joost |
Danley Groot |
Daley Schoneveld |
MO15
trainer Peter Kaarsemaker/Maurice
coach Marco/Ron
training woensdag 19.30-20.30 uur
Marieke Ruiter |
Lana v Kampen |
Nikki Groot |
Roos van Velzen |
Meis Willems |
Isa Nieuweboer |
Sally Grooteman |
Femke Lakeman |
Estelle Diepeveen |
Lotte grooteman |
Mylou Kaarsemaker |
Jet Koomen |
Kim Steltenpool |
Joy Immen |
MO13
trainer Floor/Ilse
coach Ronald Grooteman/Sandra Haakman
training donderdag 18.45-19.45 uur
Linnet Brandsen |
Stella Feenstra |
Merle Steltenpool |
Anne Grooteman |
Anouk Visser |
Annabel Ruiter |
Suze Pennekamp |
Babet Schouten |
Kim Smit |
Rosan Kuip |
Noortje Smit |
Alleen trainen
Fiene Grooteman |
Meze Kaarsemaker |
Puk Mol |
Jasmijn Kersten |
Noa Steltenpool |